LENS VE SOLÜSYON

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR
slider image slider-image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

ÜRÜNLERİMİZ

  • Sağlayıcı: Gazoz Optik
  • Ürün: Lens ve Solüsyon

Lens alırken reçetenizin tarihinin güncel olduğundan emin olun. Sadece güzel gözlere sahip olabilmek için bulanık yada düzgün görememek gibi problemlerin yaşanmasının bir anlamı yok! Tarihi geçmiş reçete ile alınan lensler başağrısı, göz tahrişi ve diğer problemlere sebep olmaktadır. Daha ileri durumlarda ise görmede kalıcı problemler oluşabilmektedir


Gözlerinizi nemlendirmek için suni gözyaşı damlalarından kullanın! Bu sizi göz kuruluğu problemlerinden kurtaracak ve gözünüzün doğal nem dengesini koruyacaktır.


Eğer tahrişle ilgili problemleriniz olur ve devam ederse doktorunuza muayene olun. Göz tahrişleri tedavi edilmesi gereken, daha büyük problemlerin habercisi olabilir.


Hangi tür lens kullandığınızı bilin ve kurallarına uyun. Eger kullanılıp atılan lens kullanıyorsanız doktorunuz size bunları atmanız gerektiğini söylediğinde bunu yapmalısınız. Lens değiştirme ve temizleme programınızı öğrenin ve uygulayın.